Genel Bakış
Emniyet kemerinizde rahatça oturun ve Ölüdeniz’in muhteşem manzarasının tadını çıkarın . Pilotunuza ne deneyimlemek istediğinizi bildirin; nazikçe süzülme, daha da yüksek sıcaklık ve / veya akrobasi. 2000m Babadağ dağından yamaç paraşütü uçuşu, unutulmaz yaşam deneyiminizden biri olacak
Uçuşunuz, Her yolcu için kişiselleştirilmiş uçuşlar
Biz paylaşan tutkumuzu ve istediğimiz deneyiminizi en iyi olmak için. Her bireyin farklı olduğunu biliyoruz. Bu yüzden uçuşlarımız beklentilerinize, konforunuza ve eğlencenize göre kişiselleştirilir. Sen gerginsin, nazik davranıyoruz. Bir patlama istiyorsan, spiralleri kırarız. Siz bir aileysiniz, yan yana uçuyoruz. Sen özgür bir uçuş ruhusun, biz ısınırız. Pilotunuza deneyimlerinizden ne istediğinizi söyleyin.
Uçuş Yayın Süresi
Ölüdeniz, Babadağ, dünyanın en yüksek sporlarından biridir. Bu nedenle sabit kayma bile 20-30 dakika sürer. Bu anlamda zaten harika ve dolu dolu bir serbest uçuş deneyimi. Ve evet, daha uzun uçmak mümkün. Pilotlar termal asansörü kullanarak sizi daha yükseğe çıkarabilir. Kalkıştan önce bundan bahsedin. Özellikle bir termal uçuş istiyorsanız, lütfen 11: 00-15: 00 arasında bir yuva seçin ve rezervasyon sırasında belirtin.
Aileler ve Gruplar
Bütün aile için çok eğlenceli! Aileleri bir arada tutuyoruz, bu da pilotların havada bir grup olarak uçmanız için ekstra çaba göstereceği anlamına geliyor. Yan yana uçuşlar bizim uzmanlık alanımızdır, sevdiklerinizle havada bile konuşabilirsiniz.
Kalkış ve İniş
Endişelenmeyin, ikisi de çok kolay ve pürüzsüz olacak. Kalkış, kademeli bir koşu / kalkış geçişine sahip bir yokuştan yapılır. Uçurum yok, atlama yok. Pilotlarınızla birlikte birkaç adım atacaksınız. Ve ne kadar pürüzsüz olduğunu bile hissetmeyeceksin. Benzer şekilde, iniş çok düzgün olacak. Pilot “ayağa kalk” dediğinde ilk pilot yere dokunacak ve adımlarınızı yere koyacaksınız.
Ne getirmeli
• Eğitmenler
• Rahat kıyafet
• Güneş gözlüğü
• Bir şişe su
* Mevsime bağlı olarak uçuş kıyafeti verilecektir.

sınırlamalar
Minimum yaş sınırı 5 olup üst sınır yoktur.
Maks. Alan sayısı ağırlık 100 Kg’dır. 100-120 kg arası formda ve güçlü kişiler pilotların onayından sonra hariçtir. Lütfen ofis ile iletişime geçin.
Epilepsi gibi herhangi bir sağlık sorununuz varsa, lütfen rezervasyon yapmadan önce bizimle iletişime geçin.
Masa saati
Mevsime bağlı olarak uçuş için zaman aralıklarımızı değiştiriyoruz. Güncellenen zaman aralıkları için lütfen bir uçuş tarihi seçin ve her tarih için zaman aralıkları “başlangıç saati” olarak gösterilecektir
Seyahat planı

Almak
Fethiye, Çalış, Kayaköy’den ücretsiz servis hizmeti vermekteyiz. Alış süresi, yere bağlı olarak uçuş kalkış saatinden 30-60 dakika öncedir. Lütfen rezervasyon sırasında daha fazla bilgi isteyin.

Giriş
Uçuş kalkış saati, servislerimizin sizi kalkış noktasına götürmek için ofisten hareket ettiği zamandır. Check-in, uçuş kalkış saatinden 15 dakika öncedir, check-in sırasında bagajlarınızı ofisimize bırakabilir ve / kasalarımızı kullanabilirsiniz.

Kalkışa transfer
Check-in işlemi tamamlandığında ekip liderlerimiz sizi mekiklere götürecektir. Kalkış noktasına 30 dakika sonra varacaksınız.

Uçuş öncesi brifing
Pilotunuz size kalkış, koşum takımınızın üzerinde oturma, kalkıştan sonra nasıl hissedeceğiniz vb. Hakkında bilgi verecektir. İsteklerinizi belirtmekten çekinmeyin; pürüzsüz kayma, ısıl yükselme veya akrobasi manevraları. Endişelenmeyin, uçarken fikrinizi değiştirebilirsiniz 🙂 Genellikle gergin yolcular 2 dakika içinde rahatlar ve sonrasında daha fazla hareket isteyebilirler.

Uçuş
İstatistiksel olarak konuşursak, uçuş beklediğinizden çok daha sorunsuz olacak. Yolcularımızın çoğu kalkıştan hemen sonra sakinleştiklerini söylüyor. Bu doğru. İnsanlar ne bekleyeceklerini bilmedikleri zaman gergindirler. Ancak, kalkıştan sonra artık biliyorsunuz, artık uçaktasınız. Ölüdeniz’in güzel manzarasının tadını çıkarmanın ve dinlenmenin tam zamanı. Koşum takımınızda rahatça oturacaksınız, bir koltuk gibidir. Ve pilotunla konuşacaksın. Pilotunuz uçuş sırasında fotoğraf ve video çekecek.

İniş
İniş, daha önce de belirtildiği gibi çok düzgün olacak. İniş alanı ofisimize 100m uzaklıktadır. İnişten sonra pilotunuzla ofise geri döneceksiniz. Ve bu yürüyüş farklı olacak, havada olacak. Evet başardın.

Fotoğraflar ve Videolar
Ofiste fotoğraf ve videoları görebilir / kontrol edebilirsiniz. Fotoğrafları ve videoları kontrol ettikten sonra satın alıp almayacağınıza karar verebilirsiniz.

Bırakmak
Geri dönüş servislerimizi yaklaşık 2 saatte bir kullanabilirsiniz.

BAŞLANGIÇ / BİTİŞ NOKTASI Babadağ / Ölüdeniz sahili
HAREKET SAATİ İsteğinize Göre Belirlenir
ETKİNLİK YERİ Fethiye / Ölüdeniz
TUR GÜNLERİ Her Gün
ETKİNLİK SÜRESİ 20 Dakika
HİZMETE DAHİL
Ulaşım Dağ Giriş Ücreti
Gerekli tüm ekipman Sağlık Sigortası
HİZMETE DAHİL DEĞİL
Fotoğraflar ve Videolar

 

1

Konakladığınız tesisten özel aracımızla sizi alıyoruz.


2

Babadağının 1700 metrelik başlangıç noktasına sizi çıkartıyoruz.


3

Uzman eğitmenimiz size kısa bir eğitim veriyor.


4

Uçuşunuz başlıyor 🪂


5

Ortalama 20 dakika süren uçuş sonrası ölüdeniz sahiline iniyorsunuz.

Tur Yorumları

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum bırak

Değerlendirme