Eğlenceli, bol aktiviteli, adrenalini yüksek olan bir gün sizi bekliyor.

Misafirlerimiz  konaklama yerlerinden alınır ve tur öncesi rehberle buluşturulur 09:00 – 09:15. Kısa bir brifing sonrası Mercedes Sprinter araçlarla konvoy halinde maceraya doğru yola çıkılır.

(10:30) – İlk durağımız’da  GIZLIKENT SELALESI’ne gidilir burada 1,5 saat vakit geciriyoruz . Büyüleyici yeşilliğin içinden serin suların aktığı bir vadiden yürüyüş yaparak (100 m) muhteşem bir şelaleye ulaşacaksınız. Doğanın güzellikleri arasında fotoğraf çekmeye doyamayacaksınız . Şelale dışında isteğe bağlı  aktivitelerden Zipline yapma imkanı sunulur.

(12:00) – İkinci durak ise görkemli SAKLIKENT KANYONUdur. Büyüklüğüyle ün salmış kanyon 18 km uzunluğu ve en yüksek noktasında 600 metreye ulaşan duvarlarıyla avrupanın ikinci büyük kanyonudur. Kanyonun derinliklerine doğru yürüyüş  yaparken Akdağ’ın zirvelerinde eriyen karlar ,  serin yağmur ve kaynak sularından geçerek anılarınızı fotoğraflamaya devam edeceksiniz. Ayrıca kanyonu oluşturan Karacay nehrinde isteğe bağlı olarak Ringo Rafting olanağı bulunur.

(13:00) – Saklıkent sonrası öğle yemeği için mola verilecektir. Yemek çeşitleri ızgara tavuk veya alabalık, açık büfede salatalar ve mezeler mevcuttur .

(14:30) – ÇAMUR BANYOSU üçüncü durağıdır.  Şifalı olduğuna inanılan ve zengin mineralli bir kilden oluşan çamurda eğlencenin keyfini çıkaracaksınız. Gençleşmek vaadiyle bütün vücudunuzu çamura bulayıp Karaçayın buz gibi akan sularında tekrardan arınacaksınız.

(16:00) – Son durak doğal yasam alanı olarak bilinen YAKAPARK ziyaret edilir. Çam ve çınar ağaçların gölgesinde doğayı dinleyerek, buz gibi akan sular ve buranın serin atmosferi sizi modern hayatın tüm stresinden ve dertlerinden uzaklaştıracak

(17:30) – Tur dönüşü Tlos antik kenti Önünde 5 dk brifing.

İçecekler , tur fotoğrafları ve drone çekimleri ücrete dahil değildir .

Not: Yapılacak aktiviteler 4 yas üstü çocuklar için uygundur. Kanyon yürüyüşü için suya dayanıklı yürüyüş ayakkabılarınızı yanınıza almanızı öneririz. Su savaşları için uygun kıyafetlerinizi getirebilirsiniz. Sabah brifing sonrası ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz marketler mevcuttur.

 

 

SERVİS SAATLERİ 08:15 Ölüdeniz , 08:30 Ovacık , 08:45  Hisarönü & Çalış
BAŞLANGIÇ / BİTİŞ NOKTASI Fethiye Solo Plus Travel Merkezi
TUR SÜRESİ 08 Saat 45 Dakika
TUR BAŞLANGIÇ / BİTİŞ SAATİ 09:15 – 18:00
TUR GÜZERGAHI Gizlikent – Saklıkent – Çamur Banyosu – Yakapark
TUR GÜNLERİ Her Gün
HİZMETE DAHİL
Ulaşım Rehberlik
Bol Eğlence Sigorta
Öğle Yemeği
HİZMETE DAHİL DEĞİL
İçecekler Giriş Ücretleri
Şahsi Harcamalar

Giriş Ücretleri:

  • Saklıkent Giriş: 10 ₺
  • Gizlikent Giriş: 5 ₺

09:15

Hareket Zamanı

Kısa bir brifing sonrası Mercedes Sprinter araçlarla konvoy halinde maceraya doğru yola çıkılır.
10:30

İlk Durak

İlk durağımız’da  GIZLIKENT SELALESI’ne gidilir burada 1,5 saat vakit geciriyoruz . Büyüleyici yeşilliğin içinden serin suların aktığı bir vadiden yürüyüş yaparak (100 m) muhteşem bir şelaleye ulaşacaksınız. Doğanın güzellikleri arasında fotoğraf çekmeye doyamayacaksınız . Şelale dışında isteğe bağlı  aktivitelerden Zipline yapma imkanı sunulur.
12:00

İkinci Durak

İkinci durak ise görkemli SAKLIKENT KANYONUdur. Büyüklüğüyle ün salmış kanyon 18 km uzunluğu ve en yüksek noktasında 600 metreye ulaşan duvarlarıyla avrupanın ikinci büyük kanyonudur. Kanyonun derinliklerine doğru yürüyüş  yaparken Akdağ’ın zirvelerinde eriyen karlar ,  serin yağmur ve kaynak sularından geçerek anılarınızı fotoğraflamaya devam edeceksiniz. Ayrıca kanyonu oluşturan Karacay nehrinde isteğe bağlı olarak Ringo Rafting olanağı bulunur.
13:00

Saklıkent

Saklıkent sonrası öğle yemeği için mola verilecektir. Yemek çeşitleri ızgara tavuk veya alabalık, açık büfede salatalar ve mezeler mevcuttur .
14:30

Çamur Banyosu

ÇAMUR BANYOSU üçüncü durağıdır.  Şifalı olduğuna inanılan ve zengin mineralli bir kilden oluşan çamurda eğlencenin keyfini çıkaracaksınız. Gençleşmek vaadiyle bütün vücudunuzu çamura bulayıp Karaçayın buz gibi akan sularında tekrardan arınacaksınız.
16:00

Yakapark

Son durak doğal yasam alanı olarak bilinen YAKAPARK ziyaret edilir. Çam ve çınar ağaçların gölgesinde doğayı dinleyerek, buz gibi akan sular ve buranın serin atmosferi sizi modern hayatın tüm stresinden ve dertlerinden uzaklaştıracak
17:30

Tlos

Tur dönüşü Tlos antik kenti Önünde 5 dk brifing.

Tur Yorumları

5.00 dayalı 7 yorum
20 Haziran 2021

Katıldığımız en keyifli ve en samimi turlardan biriydi, rotadan tutun yemeğe kadar her şey çok güzeldi. Saklıkent turu düşünenlere samimiyetle öneririz

25 Haziran 2021

gerçekten çok eğlenceli ve güzel bi gün geçirdim emeği geçen herkese teşekkürler

25 Haziran 2021

Günümüzü dolu dolu geçiren bir aktiviteydi.Solo grup ailesi ve rehberimiz Mehmet bey ‘e teşekkürlerimizi borç biliriz.☺️

25 Haziran 2021

Safari tutuna katıldım mehmet bey ve arkdaşları Çok güzel organize etmişler ellerine sağlık tur bitsin istemiyosunuz her yeni saat te yeni birşeylerle karşılaşıyosuz çok eğlendim

Yemek ler 10 numara
Eğlence 10 numara
Yolculuk 10 numara
Verdiğim paraya değdi

2 Temmuz 2021

Katıldığım safari turundan çok keyif aldım ve çok eğlendim tüm ekip ayrıca çok eğlenceliydi deli bir rehbere ( Mehmet beye) sahipseniz zaten eğlenmemek mümkün değil şoförlerinden fotoğrafçısına ve böyle güzel bir ekip kurduğu için Onur beye çok teşekkür ederiz

2 Temmuz 2021

Katıldığım safari turundan çok keyif aldım ve çok eğlendim tüm ekip ayrıca çok eğlenceliydi deli bir rehbere ( Mehmet beye) sahipseniz zaten eğlenmemek mümkün değil şoförlerinden fotoğrafçısına ve böyle güzel bir ekip kurduğu için Onur beye çok teşekkür ederiz..

13 Temmuz 2021

Muhteşem bir deneyim muhteşem bir ekip var çünkü.. Bolca eğlence,Bolca kahkaha ve samimiyet 😊 tekrar geldiğimizde asla pişman olmadan tercih edeceğimiz bir firma.. elinize emeğinize enerjinize ruhunuza sağlık..

Yorum bırak

Değerlendirme