Doğanın insanoğluna bağışladığı bu en güzel coğrafyada Akdeniz’in masmavi koylarını ve kıyılarını keşfe çıkıyoruz. Sabah 10.30 Fethiye limanından yola çıkan teknemiz Yassıcalar adası, Akvaryum koyu, Tersane adası, Göcek adası gibi ada ve koylarda bol bol yüzdürüyor, güneşleniyor ve eğlence dolu bir vakit geçiriyorsunuz. Molalar esnasında alacağınız öğlen yemeği ve gün boyu geçireceğiniz unutulmaz hatıralarınızla beraber sizleri tekrar otellerinize uğurluyoruz. Biliyoruz ki bu doğa harikası muhteşem koyları unutmayacak, dostlarınızı da önerecek ve tekrar mavi yolculuğa çıkmak isteyeceksiniz. Klasik 12 adalar turumuzu daha sakin ve daha özel yaşamaya ne dersiniz?

Alınış Saatleri : Ölüdeniz : 9.00 – Hisarönü : 9.20 – Ovacık : 9.30 – Fethiye : 10.00 – Çalış : 9.30

BAŞLANGIÇ / BİTİŞ NOKTASI Fethiye / Fethiye Belediye Arkası – Cafe Geniş
HAREKET SAATİ 10:15
ETKİNLİK YERİ Fethiye / 12 Adalar
TUR GÜNLERİ Her Gün
DÖNÜŞ SAATİ Yaklaşık 17:30
HİZMETE DAHİL
Ulaşım Öğle Yemeği
Bol Eğlence
HİZMETE DAHİL DEĞİL
İçecekler
Şahsi Harcamalar

Sınırlı sayıda yolcu alan yelkenli teknemiz sizleri 12 adalar bölgesinin en sakin ada ve koylarında yüzdürecek açık büfe yemeğiyle unutulmaz lezzetleri tattıracak dinlendirici müzik ve rüzgâr sesinin teknemizin yelkeninde oluşturduğu huzur verici bir atmosferde unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız.

Aynı saat aralığında fethiye koyundan birçok tur hareket başladığı için ziyaret edilecek adaların sıralaması değişiklik gösterebilir.

1

Yatsıcalar Adası


2

Akvaryum Koyu


3

Tersane Adası


4

Göcek Adası


5

Atbükü Koyu

Öğle yemeği hizmeti burada verilecektir.

6

Fethiye Kızılada

Tur Yorumları

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum bırak

Değerlendirme